Zajęcia dodatkowe w r.szk.2018/2019

Nauczyciel

Nazwa zajęć dodatkowych

Ilość godzin na tydzień i w jakie dni

W jakiej klasie

Iwona Woźniak

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Poniedziałek 6 lekcja

Poniedziałek 7 lekcja

Wtorek 7 lekcja

Piątek 6 lekcja

4b

5 a/ 5 b (na przemian)

6 co 2 tyg.

4 a

Agnieszka Janowska

Konsultacja z informatyki

w poniedziałek, lekcja 7

1 godz.

Dla klas 4,5,6

 

ZDW z matematyki

W czwartek, lekcja 8

1 godz.

Dla klasy 7a

Jolanta Dzienia

Zdw z matematyki

Czwartek lekcja 8

7b

 

ZDW z matematyki

Czwartek lekcja 7

8

 

Przygotowanie do sprawdzianu w klasie 8

poniedziałek 7 lekcja/ na zmianę z doradztwem/

lub

środa-lekcja 9 lekcja

8

 

Koło matematyczne

Poniedziałek 8 lekcja

7b - 8

Agnieszka Gołkowska

ZDW z języka angielskiego

3 godziny w każdy wtorek

Klasy 4- 1godzina

Klasy 5- 1 godzina

Klasa 7a - 1 godzina

Koch Renata

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w klasach 1-3

2 godziny tygodniowo

Planuję we wtorki i czwartki na 5 lekcji

1-3

Zawada Izabela

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

2h/tydzień (jedna dla każdej grupy)

6a – gr.1 , gr.2

 

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

1 h/tydzień

7b (nie wiem czy te zajęcia dojdą do skutku – okaże się za jakieś 2 tygodnie)

 

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

1 h/tydzień

8a (nie wiem czy te zajęcia dojdą do skutku – okaże się za jakieś 2 tygodnie)

 

Lisowska-Krypciak Irena

Konsultacje z WOSu

2 godziny - środa, czwartek- na 7 godz. Lekcyjnej

 

kl. 8

Kusztal Anna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1 godzina w środę

Klasa 1a

Grondys Anna

ZDW

45 min raz w tygodniu – wtorek 5 lekcja

Kl. 1b

 

Jędryka Małgorzata

ZDW

1h, poniedziałek – 6 lekcja

3

 

Zaj. logopedyczne

1h, poniedziałek – 7 lekcja

wg potrzeb (opinia)

dla klas 1-6 , podzieleni na grupy 4- osobowe

Beata Piotrowska-Rup

Konsultacje dla uczniów

2 godziny/tyg.

Klasy 4-8

 

Koło „Geografia i Biologia w pigułce”- przygotowanie do konkursu wiedzy

1 godz.

Kl. 7-8

 

Klub Wojkoznawcy

4 spotkania -

czterogodzinne/rok

Kl. 4-8

 

Koło Artystyczne

1 godzina-czwartek 7 lekcja.

Kl.4-5

Luiza Witkowska

Konsultacje psychologiczne

4 długie przerwy (2h)

Poniedziałek, wtorek, środa, piątek

Zainteresowani / potrzebujący uczniowie różnych klas

Anna Gajdka

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

zajęcia we wtorki

7.15-8.00

 

Renata Kulisz

ZDW

2 godziny

pn. 7 godzina

śr. 7 godzina

Klasa matematyczna
zajęcia dla klas 4, 5 i 6

Przemysław Pawełczyk

zajęcia z języka polskiego, przygotowanie do egzaminu

W piątki 1 godzina

w klasie 8

Renata Halska

KÓŁKO GIER PLANSZOWYCH

/środa/13.00-13.45

kl.2-4

 

Małgorzata Krawczyk

Klub Czytelnika

1 godz./środa 6.lekcja

2i 3kl.- chętni (11 uczniów)

 

Klub Czytelnika

1 godz./środa 7.lekcja

4a, 4b, 5a, 6 – chętni (12 uczniów)

Pietrzyk Monika

Dodatkowe zajęcia edukacyjne

 

2 godziny

Wiktor B.

Sikorska Anna

ZDW ( j. polski), a w następnym

1 godz.-w środy na 6 lekcji

na przemian raz klasa 4a drugi tydzień 4b

 

Koło polonistyczno – teatralne

 

( 1 lub 2 h)

 

Trzcionka-Czyż Anna

Kółko teatralne

piątek 6 lekcja

 

Polan-Zbączyniak Monika

Mały plastyk

Piątek 6 lekcja

1-2 kl.

 

Kółko Gier Planszowych

Środa 13.00-13.45

2-4kl.

 

Kółko Wokalne

Środa 7 lekcja

4-8kl.

 

Koło Artystyczne

Czwartek 7 lekcja

4-5kl.