Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

rozp

3 września 2018r. o godz. 9.30 w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, połączone z pasowaniem na ucznia.

W tym wyjątkowym dniu dzieci z klas pierwszych złożyły uroczyste przyrzeczenie i zostały przyjęte do społeczności szkolnej. Z tej okazji otrzymały od wychowawców akty pasowania na ucznia, a od rodziców tradycyjne rogi obfitości.

Na uroczystość przybyli zaproszeni Goście: burmistrz miasta pan Tomasz Szczerba, przewodniczący Rady Miasta pan Mateusz Mania, dyrektor CUW pani Magdalena Kreczko i proboszcz parafii pw. św. Antoniego Padewskiego ks. Ryszard Adrjanek.

Dyrektor szkoły pani Beata Balińska odczytała list skierowany do uczniów i rodziców przez minister edukacji narodowej panią Annę Zalewską oraz przedstawiła nowych nauczycieli,  którzy w rozpoczętym roku szkolnym będą uczyć w naszej szkole.

Po zakończeniu części artystycznej wychowawcy udali się z uczniami do klas. Tak rozpoczęliśmy w naszej szkole nowy rok szkolny 2018/2019!

                                                                                                        Anna Grondys

                                         Małgorzata Krawczyk