OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOJKOWICACH

                                        W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Data Nazwa konkursu      Zasięg Osiągnięcia Imię i nazwisko ucznia
30.09.2014 Sztafetowe biegi przełajowe

między-

gminny

IV miejsce

Skład sztafety:

J.Maruszak (V),

W.Żądełek (VI),

J.Michalczyk (VI),

K.Majda (VI),

D.Łata (VI),

M.Tymoszuk (VI)

4.10.2014 Biegi przełajowe o Puchar Burmistrza miasta Wojkowice miejski

I miejsce

III miejsce

I miejsce

J.Żabski (IV)

T.Łukasik (V)

O.Grzyba (V)

20.09.2014 Konkurs plastyczny „Nasz nowy Park Miejski” miejski

II miejsce

III miejsce

Wyróżnie-nie

I miejsce

II miejsce

I.Pustułka (IIIa)

N.Prostacka (IIIa)

N.Pasamonik (IIIa)

W.Gradzik  (IIIb)

J.Matura (VI)

N.Major (VI)

14.10.2014

Szkolny konkurs plastyczny „Mój Nauczyciel”

szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

  M.Krzywiecka (IIIb)

  O.Witkowicz (Ia)

  N.Prostacka (IIIa)

 M.Milka (IIIb)

J.Kupczak (IIIb)

J.Djelaoui (IIIb)

A.Krawczyk (V)

Sz.Iwanczewski (Ia)

P.Rogacz (IIIb)

M.Stępień (IIa)

29.10.1014

Talenty i Pasje

regionalny

wyróżnienie

III miejsce

I.Pustułka (IIIa)

A.Kalus (oddz. przedszkolny)

listopad

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka

rejonowy

(Dąb. Gór, Będzin, Wojkowice

IV miejsce

Skład drużyny:

D.Makowski (V),

J.Maruszak (V),

J.Żabski (IV),

O.Harhar (IV),

K.Nosiadek (IV),

M.Stępień (IV).

20.11.2014

Visit the USA

między-

szkolny

III miejsce

II miejsce

N.Sarga (V)

M.Heród (VI)

20.11.2014 XX Konkurs Wiedzy Biblijnej dekanalny II miejsce M.Heród (VI)
25.11.2014

Konkurs wokalny „Mikrofon MOK i TY”

rejonowy wyróżnienie

indywidualnie

M.Krzywicka (IIIb)

19.12.2014 Międzyprzedszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy między-przedszkol-ny I miejsce

J.Antosiewicz,

A. Kalus (oddz. przedszkolny)

17.01.2015 Międzygminny przegląd kolęd i pastorałek między-gminny wyróżnienie M.Milka (IIIb)
  Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym szkolny

I miejsce

II miejsce

M.Heród (VI)

 J.Matura (VI)

23.02.2015 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski między- szkolny

I miejsce

III miejsce

J.Kupczak (IIIb)

P.Rogacz (IIIb)

26.02.2015 Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Lubię Tańczyć” między-szkolny II miejsce

Zespół - IIIb

W.Pawełczyk,

J.Jarecka,

P.Rogacz,

Z.Mańka,

M.Krzywiecka,

J.Djelaoui,

M.Milka

26.02.2015 Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Lubię Tańczyć” między-szkolny I miejsce

A.Wójcik(V)

W.Domagała (V)

26.02.2015 Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Lubię Tańczyć” między-szkolny wyróżnienie

Zespół:

A.Pawlik (Ia)

N.Prostacka (IIIa)

D.Woźniak (IIIa)

J.Wygaś (IIIa)

N.Pasamonik (IIIa)

A.Podgórska

K.Szkutnik

5.03.2015 Miejskie eliminacje „Mały OKR” miejski

I miejsce

I miejsce

M.Heród (VI)

I.Pustułka (IIIa)

9.03.2015 Internet bez nienawiści – stop hejtowaniu szkolny

I miejsce

II miejsce

IIImiejsce

M.i J.Stanik (VI)

W.Biały (V), K.Zemla (IV)

M.Wleciał (IV), K.Zasadzień (V)

14.04.2015 Turniej mini-piłki nożnej między-gminny IIImiejsce

Drużyna: J.Michalczyk (VI), M.Tymoszuk (VI),

W. Żądełek (VI), B.Nowak (V), J.Maruszak (V), T.Łukasik (V), J.Żabski (IV)

10.04.2015 Marzec miesiącem projektów uczniowskich- projekt dot. krajów anglojęzycznych szkolny

I miejsce

II miejsce

IIImiejsce

N.Sarga (V)

M.Domagała (VI)

W. Żądełek (VI)

A.Brela (V), A.Pietruszka (V)

24.04.2015 Międzyklasowy Konkurs Czytelniczy szkolny

I miejsce

I miejsce

Igor Barański (IIa)

Iga Pustułka (IIIa)

15.05.2015 Niezłomny sportowiec (dla kl.I-IV) szkolny

I miejsce

I miejsce

T.Maciejczuk (Ib)

E.Stanisławska (IV)

27.05.2015 Prezent dla mamy – coś ładnego prawie z niczego między-szkolny I miejsce K.Augustyniak (Ia)
  Szkolny „Mam Talent” szkolny II miejsce K.Augustyniak (Ia)
  Baw się w Internecie bezpiecznie szkolny

I miejsce

IIImiejsce

wyróżnienie

K.Augustyniak (Ia)

A.Pawlik (Ia)

K.Szkutnik

  „Mój Nauczyciel” – konkurs plastyczny szkolny II miejsce O.Witkowicz (Ia)
16.06.2015 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „150 lat z Alicją     z Krainy Czarów” wojewódz-ki II miejsce N.Rychcik (IV)
  Szkolny Konkurs „Extra matematyka, czyli potyczki z matematyką” szkolny

I miejsce (kl.IV)

\I miejsce (kl.V)

J.Gdowik

J.Kułaga

Ł.Borycki

D.Makowski