OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP1 W WOJKOWICACH W ROKU 2010

 • Test Matematyka Plus - najlepszymi w naszej szkole okazali się:                                                                                                 Katarzyna Zięba klasa VIb                                                                                Karol Borycki klasa VIa                                                                                Gabriel Czyż klasa IV                                                                            Przemysław Olszówka klasa VIb
 • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" – wyróżnienia Przemysław Olszówka i Gabriel Czyż
 • Zakwalifikowanie do III etapu Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PIKOMAT": Katarzyna Zięba, Gabriel Czyż, Natalia Ożdżyńska
 • Konkurs Zagłębiowskie Palmy Wielkanocne                                                - spośród 135 palm II miejsce zajęła palma ucznia naszej szkoły Piotra Adamczyka
 • Miejskie eliminacje konkursu recytatorskiego MAŁY OKR. 

JAKUB STANIK – kl. I                                                                                                                                                                              OLGA PECELA – kl. III b

NADIA JĘDRYKA – kl. III b

 w kategorii IV – VI :

JOANNA KIERAS – kl. IV

NATALIA DZIEDZIC  - kl. V

KATARZYNA ZIĘBA – kl. VI b

Do następnego etapu w Katowicach zakwalifikowały się dwie osoby z miasta, które zdobyły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych.  Tymi osobami są uczniowie naszej szkoły:                                                JAKUB STANIK   i  NATALIA DZIEDZIC.                                                                                                      OLGA PECELA  zajęła  III miejsce

 • Rejonowy Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych w MOPT w Dąbrowie Górniczej  - Szkolny Zespół Taneczny „Feniks”                                           zarówno grupa młodsza jak i starsza - wyróżnienie
 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS  EKOLOGICZNY EKO PLANETA:                                                                                         Grajdek Martyna - wyróżniona praca indywidualna                                        Górecka Dagmara – wyróżnienie                                                                      Zięba Katarzyna – wyróżnienie                                                                             Kaczka Piotr – wyróżnienie
 • Konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną 2010: wyróżnienie - Wiktoria Łysakowska, II miejsce – Małgorzata Heród
 • „Talenty i Pasje” konkurs skierowany do dzieci i młodzieży z całego powiatu, które chciały zaprezentować swój talent, zamiłowanie, pasje, hobby w różnych dziedzinach artystycznych.Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:                                                Wiktoria Szlachta kl I – gimnastyka artystyczna                                                                                                                          Martyna Jagieła kl IVa – śpiew                                                                                                                                                        Natalia Rerych kl IVa – śpiew                                                                                                                                                Julia Pisarek kl IVa – śpiew                                                                                                                                           Jakub Hajda kl IVa – śpiew                                                                               Aleksandra Podgórska kl IVb – rysunek                                                                 Nadia Jędryka kl IVb – taniec                                                                      Natalia Ożdżyńska k lV – śpiew                                                                             Jesica Grabara kl V- taekwondo                                                                      Natalia Dziedzic kl VI – śpiew
 • Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek  - Wyróżnienie Martyna Jagieła 
 • Recytatorski konkurs międzyszkolny „Dziecięce marzenia”                         II miejsce –Wiktoria Gądek                                                                                                          Powiatowy Przegląd Taneczny „Wiosenne Popisy Taneczne” - Zespół Taneczny „Feniks” (grupa młodsza)II miejsce (Martyna Jagieła, Natalia Rerych, Olga Pecela i Nadia Jędryka)  Wyróżnienie – Nadia Jędryka
 • Konkurs „Szopki Bożonarodzeniowe”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 10 w Będzinie – Angelika i Wiktoria Nowak - wyróżnienie