OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

W WOJKOWICACH

ROK 2000

¨      Aleksandra  Terczyńska – III miejsce w konkursie plastycznym w II Powiatowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej

¨      Kamil Kalinowski – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

ROK 2001

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym („Wakacje moich marzeń”)

¨      Anna Pawełczyk – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

ROK 2002

¨      Aleksandra Olszówka – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

¨      Maciej Kaleta – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „MISTRZ ORTOGRAFII”

¨      Dagmara Sutor – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „MISTRZ ORTOGRAFII”

¨      Dawid Dymarczyk – I miejsce w I Rejonowym Konkursie Recytatorskim
(„Humor w poezji dziecięcej”)

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – I miejsce w I Regionalnym  Turnieju Sportowo – Rekreacyjnym

ROK 2003

¨      Anna Matyja – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

¨      Kamil Błoński – I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego

      w Modelarstwie Plastikowym

¨      Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 – I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym
(mini -piłki nożnej)

¨      Szkoła Podstawowa nr 1 – III miejsce w II Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Magnera

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – I miejsce w II Regionalnym Turnieju Sportowo – Rekreacyjnym

¨      Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Sportowym („rzuty do celu”)

¨      Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 – I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym 
(„Dziecko w sporcie u bram Europy”)

ROK 2004

¨      Justyna Kwapisz – I miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim

¨      Martyna Gaworska – III miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim

¨      Jagoda Stanek – I miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim

¨      Dominika Wywiał – III miejsce w konkursie ekologicznym „Moja Ziemia – Czysty Świat”

¨      Sylwia Lubas – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym („Świat fantazji”)

¨      Katarzyna Nitshke – II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
(„Moja ulubiona postać z baśni Hansa Christiana Andersena”)

¨      Joanna Boroń –I miejsce w Międzygminnym Konkursie Ortograficznym („MISTRZ ORTOGAFII”)

¨      Kamila Koziara – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – II miejsce w IV Miejskim Konkursie Ekologicznym

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym („Łamanie głowy”)

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – I i III miejsce Regionalnym Konkursie Plastycznym („Moja ulubiona postać z bajek Hansa Christiana Andersena”)

ROK 2005

¨      Justyna Kwapisz – I miejsce w Konkursie Recytatorskim („Zabawki w poezji”)

¨      Dominika Wywiał – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym („Szkoła moich marzeń”)

¨      Zespół Taneczny „Fox” – III miejsce w Międzygminnym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych

¨      Klaudia Skrzypek – II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
(„Świat w moich oczach”)

¨      Piotr Pajor – I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym („Świat w moich oczach”)

¨      Jagoda Stanek – I miejsce w Konkursie Recytatorskim („Zabawki w poezji”)

¨      Dominika Wywiał – III miejsce w V edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
(„Dla Ciebie Ojcze Święty Janie Pawle II”)

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – II miejsce w V Miejskim Konkursie Ekologicznym

¨      Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 – I miejsce w III Regionalnym Turnieju Gier i Zabaw

ROK 2006

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – III  miejsce w Międzyszkolnym Konkursie
„Podróż po stolicach europejskich”

¨      Justyna Kwapisz – I miejsce w eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego

¨      Katarzyna Zięba – I miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim („Imiona w poezji”)

¨      Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 – I miejsce w IV Regionalnym Turnieju Sportowo ---Rekreacyjnym

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – I miejsce w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Wojkowice

¨      Justyna Opara – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym („Jeden z dziesięciu”)

¨      Jagoda Stanek - III miejsce w eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego

¨      Aleksandra Renc i Konrad Jakubczyk – III miejsce w konkursie plastycznym MDK „Koszutka” („Natura materiałem dźwiękowym”)

¨      Kamila Koziara – II miejsce w eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego

¨      Justyna Rup – I miejsce w konkursie plastycznym MDK „Koszutka”
(„Natura materiałem dźwiękowym”)

¨      Klaudia Skrzypek – I miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim „Imiona w Poezji”

¨      Anna Matyja – wyróżnienie za zajęcie 15 miejsca w ogólnopolskim konkursie humanistycznym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

ROK 2007

¨      Natalia Rerych – II miejsce w Miejskich Eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR”

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – III miejsce w Gminnym Turnieju MINI-SIATKÓWKI Chłopców

¨      Dominika Wywiał – I miejsce w Miejskich Eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR”

¨      Weronika Kulig – I miejsce w Miejskim Konkursie „MISTRZ ORTOGRAFII”

¨      Anna Król – I miejsce w Miejskim Konkursie „MISTRZ ORTOGRAFII”

¨      Marta Kwietniewska – III miejsce w Miejskim Konkursie „MISTRZ ORTOGRAFII”

¨      Martyna Jagieła – I miejsce w konkursie plastycznym „Wojkowice wczoraj i dziś”

¨      Joanna Boroń – II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim {„Posłuchajcie mojej opowieści wigilijnej”)

¨      Sylwia Lubas – II miejsce Miejskich Eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego
„Mały OKR”

¨      Joanna Boroń – tytuł „RACHMISTRZA” w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

¨      Kamil Olczyk – tytuł „LOGIKA” w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

¨      Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 – I miejsce w środowiskowym Turnieju Siatkówki Plażowej chłopców kl. VI

¨      Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 – I miejsce w środowiskowym Turnieju Siatkówki Plażowej dziewcząt kl. VI

¨      Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 – II miejsce w środowiskowym Turnieju Siatkówki Plażowej chłopców kl. V

¨      Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 – II miejsce w środowiskowym Turnieju Siatkówki Plażowej dziewcząt kl. V

¨      Joanna Boroń – 11 miejsce w ogólnopolskim konkursie humanistycznym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

¨      Dominika Wywiał – 15 miejsce w ogólnopolskim konkursie humanistycznym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

¨      Anna Dul – 15 miejsce w ogólnopolskim konkursie humanistycznym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

¨      Joanna Boroń – laureat I stopnia konkursu Test Oxford Plus

¨      Adrian Kulig – laureat I stopnia konkursu Test Oxford Plus

¨      Anna Matyja – laureat I stopnia konkursu Test Oxford Plus

¨      Paweł Dybowski – laureat Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Jeden z dziesięciu”

¨      Maciej Kaleta – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „MISTRZ ORTOGRAFII”    

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Języków Obcych

¨      Paweł Dybowski – VIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST

¨      Joanna Boroń – XIV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST

ROK 2008

¨      Sandra Pem – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioł opiekunem sportowców”

¨      Agnieszka Ziobrowska – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
„Wiersze dla dzieci Juliana Tuwima”

¨      Szkoła Podstawowa nr 1 – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Z piosenka po Europie”

¨      Justyna Kwapisz – I miejsce w Miejskich Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR”

¨      Szkoła Podstawowa Nr 1 – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Orły – Stypendia 2007”

¨      Martyna Jagieła – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
„Jan Paweł II – obrońca godności człowieka”

¨      Martyna Jagieła – I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wędrówki po Będzinie”

¨      Joanna Boroń – II miejsce w Powiatowym Konkursie literackim „Wakacje tysiąca i jednej przygody”

¨      Martyna Jagieła – I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Inny nie znaczy gorszy”

¨      Szkolny Zespół Taneczny – I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Tanecznym
„Wiosenne Popisy Taneczne”

¨      Paweł Dyboski – Tytuł „SUPERMATA” w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

¨      Joanna Boroń – tytuł „LOGIKA” w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

¨      Nadia Jędryka –II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Tanecznym „Wiosenne Popisy Taneczne”

¨      Anna Tatarek – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Jeden z dziesięciu”

¨      Martyna Jagieła – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
„Popieram Recykling – Segreguję odpady”

¨      Martyna Jagieła – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
„Zdrowa rodzina promuje moje miasto”

¨      Natalia Ożdżyńska –I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
„Zdrowa rodzina promuje moje miasto”

¨      Nadia Jędryka – II miejsce w Miejskim Konkursie „Talenty i pasje”

¨      Weronika Kulig – I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym

¨      Małgorzata Szewczyk – II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym

¨      Klasa Vb – II miejsce w Konkursie Burmistrza Miasta Wojkowic „Zbiórka Odpadów Wielomateriałowych”