OSIĄGNIĘCIA

UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOJKOWICACH

                 W ROKU SZKOLNYM 2015/2016                      

(KONKURSY ZEWNĘTRZNE)

data nazwa konkursu     zasięg osiągnię-cia imię i nazwisko
październik 2015 „Jesienne inspiracje” powiatowy II miejsce A.Pawlik (IIa)
6.10.2015 Zawody międzygminne                    w sztafetowych biegach przełajowych między-gminny

IV miejsce (dziewczę-ta)

IV miejsce (chłopcy)

O.Grząba (VI),

N.Sarga (VI),

A.Pietruszka (VI),

E.Stanisławska (V),

K.Adamus (V),

N.Przystalska (V)

K.Komornicki (IVb),

K.Nosiadek (IVa),

J.Trzcionka (IVb),

J.Żabski (V),

M.Stępień (V),

O.Harhaj (V)

20.10.2015 Turniej piłki nożnej –                       „Z podwórka na stadion                           o puchar Tymbarku”  

 

 

III miejsce

J.Żabski (V),

J.Gdowik (V),

O.Harhaj (V), M.Stępień (V),

I.Sitko (V),

K.Nosiadek (V)

K.Komornicki (IVb)

J.Trzcionka (IVb)

K.Burzawa (IVb)

14.11.2015 Konkurs wiedzy biblijnej – etap dekanalny dekanat czeladzki III miejsce Z.Cichańska (VI)

5.12.2015

„Bombka bożonarodzeniowa” miejski

I miejsce

II miejsce

III miejsce

M.Stępień (IIIa)

I.Kwiatkowski (IIIa)

A.Świerzy (IIa)

A.Kalus (Ia)

J.Saternus (Ib)

A.Pawlik (IIa)

marzec 2016 Pangea

między-

narodowy

najlepsze wyniki

J.Kułaga (V),

J.Gdowik (V),

M.Jaksender (IVb)

14.04.2016

„Mój ulubiony wierszyk” – konkurs recytatorski

między-

gminny

III miejsce O.Kacuga (Ib)
29.04.2016

Międzygminny turniej mini-piłki nożnej chłopców

między-gminny

I miejsce

J.Żabski (V),

M.Perlak (IVa),

O.Harhaj(V), K.Komornicki (IVb), J.Trzcionka (IVb), M.Stępień (V), B.Nowak (VI), J.Maruszak (VI)

29.04.2016 Międzyszkolny Konkurs Językowy między-gminny I miejsce IVa: I.Pustułka, D.Mucha, I.Żwirek
15.05.2016 „Dzień Strażaka” - konkurs plastyczny miejski I miejsce K.Kowalik (Ia)
18.05.2016

Zawody powiatowe w mini-piłce nożnej chłopców

powiatowy

V miejsce

J.Żabski (V),

M.Perlak (IVa),

O.Harhaj(V), K.Komornicki (IVb), M.Stępień (V), B.Nowak (VI), J.Maruszak (VI)

OSIĄGNIĘCIA

UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOJKOWICACH

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

(KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ –

wewnątrzszkolne oraz dla innych placówek)

 

data nazwa konkursu     zasięg osiągnię-cia Imię i nazwisko
25.09.2015 „Mistrz tabliczki mnożenia”

szkolny

(kl. III-VI)

mistrzowie klas

E.Dudkiewicz (IIIa)

K.Rzeszutko (IIIb)

I.Pustułka (Iva)

J.Gdowik (V)

D.Makowski (VI)

Wrzesień 2015 „Bądź bezpieczny w szkole” – konkurs plastyczny szkolny wyróżnienia

IVa: B.Borek, J.Kobierska, O.Kowalska, A.Latański, D.Mucha, N.Prostacka, I.Pustułka, I.Żwirek

IVb: J.Augustyniak, W.Gradzik, W.Jędrusik, M.Paciej

Listopad

2015

„Czy znasz regulamin szkoły?” szkolny wyróżnie-nia I.Pustułka, O.Góra
20.11.2015 Symbols of the UK niędzyszkol-ny II miejsce J.Kułaga (V)

Listopad

2015

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moja Jesień” międzyszkol-ny

II miejsce

III miejsce

N.Prostacka (IVa)

W.Michałek (IIIa)

Listopad 2015

„Mój przyjaciel MIŚ”

szkolny wyróżnienia  
Styczeń 2016

„Koledzy z różnych stron świata”

szkolny

I

II

III

M.Kaczmarczyk (IIb)

P.Iwańska (IIa)

K. Truś (Ia)

Marzec/

kwiecień 2016

Konkurs plastyczno-literacki „Ilustracja do książki marzeń”

szkolny

Klasy I-III

I

II

III

klasy IV-IV

I

II

III

R.Domagała (IIIa)

E.Dudkiewicz (IIIa)

J. Wyderka (Ia)

J.Kupczak (IVb)

W.Jędrusik (IVb)

J.Augustyniak (IVb)

8.04.2016 Marzec miesiącem projektów uczniowskich            (w ramach programu wychowawczego) szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

N.Nowak

A.Pietruszka

J.Gdowik

kwiecień 2016 Konkurs grafiki komputerowej szkolny

I miejsce

II miejsce

K.Bloch (IIIa)

J.Rzeszutko (IIIb)

  Szkolny mistrz tabliczki mnożenia szkolny

Klasy I-III

Klasy IV-VI

E.Dudkiewicz (IIIa)

J.Kułaga (V)

25.04.2016 Konkurs na najlepszy plakat obcojęzyczny z okazji Dnia Ziemi szkolny  

J.Djelaoui

J.Augustyniak

25.04.2016 Konkurs na najlepszy projekt Układu Słonecznego w języku angielskim szkolny I miejsce

I.Hudaszek (IIIb)

N.Gurak (IIIa)

1.05.2016 Konkurs plastyczny „Wybieram wodę” szkolny

Kl. I-III

I miejsce

II miejsce

III miejsce

klasy IV-IV

I

II

III

A.Pawlik

K.Augustyniak

K.Kaczanek

A.Brela

W.Polak

R.Rychcik/N.Nowak

1.05.2016 Konkurs na prezentację multimedialną „Jestem tym co jem” szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

A.Otrębska

N.Nowak

M.Wleciał

maj 2016

Konkurs na wiersz „Zdrowo   i kolorowo”

szkolny –

między

klasowy

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IIIb

IVb

IIb

6.06.2016 Extra matematyka

szkolny – klasy IV

klasa V

I miejsce

P.Rogacz i J.Kupczak

J.Gdowik i J.Kułaga

Czerwiec 2016 „Z mapą za pan brat” X edycja szkolny

kl.IV:

I miejsce

II miejsce

III miejsce

kl.V:

I miejsce

II miejsce

III miejsce

kl.VI

I miejsce

II miejsce

III miejsce

J.Kupczak (IVb)

B.Borek (IVa)

N.Prostacka (IVa)

N.Rychcik

J.Żabski

J.Kułaga

A.Krawczyk

A.Brela

Z.Cichańska

czerwiec 2016 „Najatrakcyjniejsze miejsca w okolicy” Międzyklaso-wy

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

P.Rogacz (IVb)

B.Borek (IVa)

J.Jarecka (IVb)

Z.Mańka (IVa)

20.06.2016 „Świat bez barier” szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

B.Borek (IVa)

I.Żwirek (IVa)

O.Kowalska (IVa)