OSIĄGNIĘCIA

UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOJKOWICACH

                 W ROKU SZKOLNYM 2016/2017                      

(KONKURSY ZEWNĘTRZNE)

data

nazwa konkursu    

zasięg

osiągnię-cia

imię i nazwisko

 

Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

powiat

III miejsce

 

9.03.2017

Mały OKR eliminacje miejskie

miejski

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I.Pustułka

P.Rogacz

A.Kalus

28.04.2017

Międzygminny konkurs recytatorski „Zwierzęta w poezji”

międzygminny

II miejsce

O.Kacuga (IIb)

25.04.2017

Międzygminny turniej mini-piłki nożnej chłopców

między-gminny

III miejsce

M.Perlak (Va),

O.Harhaj(VI), K.Komornicki (Vb),

O.Polak (IV),

I.Barański (IV),

B.Mańka (IV),

K.Strzeliński (IV)

26.04.2017

Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Piękne są nasze barwy ojczyste”

ogólnopolski

III miejsce

P.Rogacz (Vb)

04.2017

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”

miejski

I miejsce

I miejsce

III miejsce

A.Marcinkowska (IIb)

A.Dadaniak (IIb)

O.Kacuga (IIb)

9.05.2017

Międzyszkolny konkurs „Wojkowice moje miasto”

gminny

I miejsce

N.Prostacka (Va)

I.Pustułka (Va)

J.Kułaga (VI)

9.05.2017

Międzygminny Przegląd Piosenki Angielskiej

międzygminny

wyróżnienie

G.Molenda

05.2017

Najlepszy obcojęzyczny plakat z okazji Święta Ziemi

międzyklasowy

III miejsce

J.Gawron (IIb)

Z.Korpys (IIb)

16.05.2017

Międzyszkolny Konkurs Językowy

międzyszkolny

III miejsce

kl.IV: A.Pośpiech, N.Sitko, I.Hudaszek

05.2017

Ogólnopolski Konkurs „Moja wymarzona sala”

ogólnopolski

II miejsce

K.Szukalski (IIa)

K.Truś (IIa)

 

 

OSIĄGNIĘCIA

UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOJKOWICACH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

(KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ –

wewnątrzszkolne oraz dla innych placówek)

 

data nazwa konkursu     zasięg osiągnięcia

imię i nazwisko

29.09.2016 „Klasowy mistrz tabliczki mnożenia” szkolny(kl. II-VI) mistrzowie klas

K.Bloch (IV)

J.Trzcionka(Vb)

J.Żabski(VI)

10.2017 Szkolny konkurs „Październikowo-zwierzątkowo szkolny wyróżnienia

I.Pustułka(Vb), N.Nowak(VI)

J.Stojek)IV)
10.11.2016 Szkolny konkurs historyczny „Polska – moja ojczyzna” szkolny I miejsce J.Kupczak(Vb), M.Wleciał(VI), J.Kułaga(VI), N.Rychcik(VI)
4.11.2016 Szkolny konkurs z j.angielskiego: najfajniejszy lampion z dyni szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

N.Nowak(VI), G.Molenda(Vb)

N.Przystalska(VI), W.Rabus(Va)

P.Rogacz(Vb), W.Michałek(IV)

25.11.2017

Miejski konkurs plastyczny

„Mój miś, wiersz o misiu
miejski wyróżnienia

Szlachta, M.Walas, M.Heród, Z.Korpys,

P.Iwańska, K.Bloch, J.Gawron
10.01.2017 Międzygminny konkurs kolęd i pastorałek międzygmin-ny wyróżnienie G.Molenda
03.2017 Szkolny konkurs fotograficzny „Szukamy wiosny” szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

P.Rogacz

I.Pustułka

N.Nowak
03.2017 Szkolny konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie” szkolny wyróżnienia J.Kupczak, Z.Mańka, I.Pustułka
04.2017 Miejski konkurs MOK Wielkanocna pisanka miejski wyróżnienie O.Jendro
04.2017 Szkolny konkurs pięknego pisania szkolny

Kl. I-III

I miejsce

II miejsce                 

III miejsce

(IIIa)

Kinga Szkutnik (IIIa)       Aleksandra Pawlik (IIIa)     

Adam Świerzy (IIIa)

Natalia Pasamonik (Va)

Nicola Prostacka (Va)      Oliwia Kowalska (Va)

Wiktoria Pawełczyk (Vb)

8-12.

05.2017

Tydzień Promocji Zdrowia Międzyklasowy konkurs wiedzy „ZDROWY STYL ŻYCIA”:

Konkurs wiedzy „ZDROWY STYL ŻYCIA” dla klas III

Konkurs fotograficzny „SPORT TO ZDROWIE”

                                                        Konkurs na prezentację multimedialną „DLACZEGO NALEŻY UPRAWIAĆ SPORT?”

Międzyklasowy konkurs kulinarny „MISTRZOWIE ZDROWEJ KANAPKI”
szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

II miejsce

I miejsce

II miejsce

podziękowa-ni

I miejsce

II miejsce

VI

Va

Vb, IV

Antonina Wójcik, Aleksandra Pawlik

Magdalena Perlak, Nadia Idczak

Aleksandra Pawlik

Wiktoria Rabus

Nel Nowak

VI,  V a

V b, IV

23.05.2017 Extra matematyka czyli potyczki z matematyką szkolny

I miejsce kl.IV

I miejsce kl.V

Rzeszutko, Bloch

Kowalska, Prostacka
31.05.2017 Szkolny „Mam Talent” kl.I-III szkolny wyróznienie

Piekarczyk,

K.Szukalski, Antosiewicz, Pawlik, Marcinkowska
2.06.2017 Masters of English szkolny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Bloch, O.Polak, S.Smucz, I.Pustułka, J.Kułaga

J.Stojek, J.Kupczak, N.Pasamonik, J.Gdowik

N.Sitko, J.Trzcionka, B.Borek, N.Nowak. M.Wleciał