Konkurs ----> Ferie Zimowe w obiektywie


"Nic nie cieszy nauczycieli jak sukcesy uczniów"

Jesienne miesiące upłynęły w naszej szkole pod znakiem licznych konkursów fotograficznych. Nasi uczniowie próbowali swoich sił w konkursach… szkolnym, powiatowym, wojewódzkim, a nawet międzynarodowym.

Niedawno dziewczyny z klas siódmych przywiozły dyplomy i nagrody, a ich piękne i ciekawe prace można obejrzeć na wernisażach pokonkursowych, np. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach lub V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.

Zatem przedstawiamy je, oto one…

w Powiatowym Konkursie Fotograficzny „Moje serce to jest muzyk” I miejsce zdobyła Nicola Prostacka, natomiast wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Piękno gór” otrzymała Martyna Krzywiecka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

scanm123

 

 

 

 


Kolejny konkurs fotograficzny "Fotograf Dzikiej Przyrody"

Zapraszamy wszystkich kochających przyrodę do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym „Wildlife Photographer of the Year 2019”, którego organizatorem jest Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Udział dla dzieci i młodzieży w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie konkursu:

www.nhm.ac.uk/visit/wpy/competition.html

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa: 13 grudnia 2018 roku.

Natomiast regulamin konkursu w języku polskim znajduje się: 

http://www.nhm.ac.uk/content/dam/wpy/Adult%20competition/wpy-55/WPY55_call_for_entries_POLISH.pdf


Kolejny konkurs fotograficzny… „Moje serce to jest muzyk”

Zapraszam - w imieniu organizatorów, do wzięcia udziału w kolejnym konkursie fotograficznym organizowanym przez MOK w Wojkowicach, którego tematem jest muzyka.

„Moje serce to jest muzyk”

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci (w kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, uczniowie klas VII-VIII, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych) jak i dorośli. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć zdjęć formatu A5, czyli 14,8 x 21,0 cm w terminie do 09 listopada 2018r.

Zdjęcia muszą być wykonane samodzielnie, bez komputerowych przeróbek i fotomontaży, a liczby się przede wszystkim oryginalność.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
https://www.mokwojkowice.pl/event/muzyczne-inspiracje-w-fotografii/

Agnieszka Janowska


Jeszcze jeden konkurs fotograficzny… „Piękno gór”

Serdecznie zapraszam uczniów klas VII i VIII naszej szkoły do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie fotograficznym organizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.

Tematem tego konkursu fotograficznego są góry (zarówno Polski, jak i świata).

„Piękno gór”

Każdy uczestnik może dostarczyć dowolną ilość fotografii formatu A5, czyli 14,8 x 21,0 cm (do wywołanych fotografii powinna zostać dołączona płyta z oryginałami fotografii).

Zdjęcia nie mogą naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich. Nie dopuszcza się również obróbki graficznej i fotomontaży.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
http://www.liceumzamoyski.pl/kandydat/konkursy-dla-gimnazjum-i-sp/1652-iii-wojewodzki-konkurs-fotograficzny-w-tym-roku-pod-haslem-piekno-gor

Agnieszka Janowska


Kolejny konkurs fotograficzny… „Moje serce to jest muzyk”

Zapraszam - w imieniu organizatorów, do wzięcia udziału w kolejnym konkursie fotograficznym organizowanym przez MOK w Wojkowicach, którego tematem jest muzyka.

„Moje serce to jest muzyk”

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci (w kategoriach wiekowych: ) jak i dorośli. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć zdjęć formatu A5, czyli 14,8 x 21,0 cm w terminie do 09 listopada 2018r.

Zdjęcia muszą być wykonane samodzielnie, bez komputerowych przeróbek i fotomontaży, a liczby się przede wszystkim oryginalność.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
https://www.mokwojkowice.pl/event/muzyczne-inspiracje-w-fotografii/


Jeszcze jeden konkurs fotograficzny… „Piękno gór”

Serdecznie zapraszam uczniów klas VII i VIII naszej szkoły do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie fotograficznym organizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.

Tematem tego konkursu fotograficznego są góry (zarówno Polski, jak i świata).

„Piękno gór”

Każdy uczestnik może dostarczyć dowolną ilość fotografii formatu A5, czyli 14,8 x 21,0 cm (do wywołanych fotografii powinna zostać dołączona płyta z oryginałami fotografii).

Zdjęcia nie mogą naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich. Nie dopuszcza się również obróbki graficznej i fotomontaży.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
http://www.liceumzamoyski.pl/kandydat/konkursy-dla-gimnazjum-i-sp/1652-iii-wojewodzki-konkurs-fotograficzny-w-tym-roku-pod-haslem-piekno-gor

Agnieszka Janowska