Konkura fotograficzny.


26 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Będzinie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego „Piękne są nasze barwy ojczyste”, organizowanego w ramach obchodów Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystości towarzyszyło również otwarcie wystawy nadesłanych prac konkursowych.

Celem konkursu było m.in. popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży Święta Flagi. Zatem tematyka zdjęć  miała nawiązywać do Święta 2 maja - Święta Flagi Narodowej , a motywem przewodnim miały być barwy narodowe. Każdy uczestnik mógł nadesłać maksymalnie trzy zdjęcia.

Miło nam poinformować, że wśród zwycięzców znalazły się uczennice naszej szkoły. Dziewczyny z kółka fotograficznego „Zakochaj się w fotografii” – Emilia i Nicola, otrzymały dyplomy i nagrody, za zajęcie II miejsca oraz wyróżnienia w swojej kategorii wiekowej.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczennicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy jednocześnie, by fotografia była nadal dla Was wspaniałą zabawą :)