Dzień Otwarty w naszej szkole.

    Dzień otwarty w naszej szkole.

 dzo2          

----->>>> obacz co się działo!

Nasza szkoła w poniedziałek 05.03 miała przyjemność w swoich murach gościć wyjątkowych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas przyszli pierwszoklasiści wraz ze swoimi rodzicami.

dzo1

dzo3

 

Spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęło się od powitania zgromadzonych przez panią Dyrektor. Następnie odbyły się pokazy artystyczne naszych starszych i młodszych wychowanków. Kolejnym punktem programu była prezentacja opowiadająca o tym, dlaczego warto wybrać Szkołę Podstawową nr 1 dla swoich pociech. Rodzice mieli wówczas okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną naszej placówki. Poznali jej mocne strony, przy okazji mogli również zadawać pytania w różnych kwestach. Następnym,  najbardziej wyczekiwanym przez najmłodszych, elementem programu były zajęcia w pracowniach lekcyjnych. Nauczyciele przygotowali dla dzieci ciekawą ofertę dydaktyczną:

- język angielski dla najmłodszych

- gry i zabawy ruchowe w Radosnej Szkole

- zabawy edukacyjne na tablicy multimedialnej

- gry planszowe

- doświadczenia "Drogą eksperymentu do wiedzy"

- zajęcia plastyczno- techniczne w świetlicy szkolnej oraz słodki poczęstunek

Wówczas, gdy dzieci uczyły się przez świetną zabawę, rodzice mieli okazję do obejrzenia budynku szkoły, sal i ich wyposażenia oraz do rozmów z Dyrekcją i wszystkimi nauczycielami.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, świadczyły o tym opinie zaproszonych gości i uśmiechy na twarzach najmłodszych.