Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 5 a » 5 b » 6 a » 7 a » 8 a » 8 b

Plany różnych dzienników

» 1 a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » 1 b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » 2 a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » 3 a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » 3 b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » MALUCHY » ZERÓWKA

Klasa 4 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50 Etyka
4 a etyka - Wolny E. (przyrodnicza s. 20)
1 08:00-08:45 Język polski
4 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Religia
4 a religia - Stanisz P. (informatyczna s. 22)
Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Język angielski
4 a - Świderski D. (językowa s. 21)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
4 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Przyroda
4 a - Łuszcz E. (przyrodnicza s. 20)
Język polski
4 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
3 09:50-10:35 Historia
4 a - Woźniak I. (ogólna s. 17)
Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
4 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Informatyka
4 a - Janowska A. (informatyczna s. 22)
4 10:45-11:30 Matematyka
4 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
5 11:50-12:35 Język angielski
4 a - Świderski D. (przyrodnicza s. 20)
Wychowanie do życia w rodzinie
4 a WDŻ - Sikorski W. (ogólna s. 17)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
6 12:45-13:30 Technika
4 a - Janowska A. (muzyczna s. 15)
Plastyka
4 a - Kaczmarczyk A. (muzyczna s. 15)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 5 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 Język polski
5 a - Sikorska A. (muzyczna s. 15)
Wychowanie fizyczne
5 a - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
5 a - Sikorska A. (matematyczna s. 12)
Historia
5 a - Woźniak I. (ogólna s. 17)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Język polski
5 a - Sikorska A. (muzyczna s. 15)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Plastyka
5 a - Kaczmarczyk A. (muzyczna s. 15)
3 09:50-10:35 Język angielski
5 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Religia
5 a religia - Stanisz P. (informatyczna s. 22)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Język angielski
5 a - Zawada I. (językowa s. 21)
4 10:45-11:30 Historia
5 a - Woźniak I. (ogólna s. 17)
Język angielski
5 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Wychowanie fizyczne
5 a - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
5 a - Sikorska A. (przyrodnicza s. 20)
5 11:50-12:35 Religia
5 a religia - Stanisz P. (przyrodnicza s. 20)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Technika
5 a - Janowska A. (matematyczna s. 12)
Wychowanie fizyczne
5 a - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
6 12:45-13:30 Wychowanie do życia w rodzinie
5 a WDŻ - Sikorski W. (muzyczna s. 15)
Informatyka
5 a - Janowska A. (informatyczna s. 22)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 5 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
5 b - Sikorska A. (muzyczna s. 15)
Biologia
5 b - Łuszcz E. (przyrodnicza s. 20)
Religia
5 b religia - Stanisz P. (przyrodnicza s. 20)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 b - Janowska A. (przyrodnicza s. 20)
Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
5 b - Sikorska A. (ogólna s. 17)
3 09:50-10:35 Język polski
5 b - Sikorska A. (muzyczna s. 15)
Język angielski
5 b - Zawada I. (językowa s. 21)
Matematyka
5 b - Janowska A. (matematyczna s. 12)
Plastyka
5 b - Kaczmarczyk A. (muzyczna s. 15)
4 10:45-11:30 Religia
5 b religia - Stanisz P. (przyrodnicza s. 20)
Historia
5 b - Woźniak I. (ogólna s. 17)
Język angielski
5 b - Zawada I. (językowa s. 21)
Technika
5 b - Janowska A. (muzyczna s. 15)
5 11:50-12:35 Informatyka
5 b - Janowska A. (informatyczna s. 22)
Matematyka
5 b - Janowska A. (muzyczna s. 15)
Język polski
5 b - Sikorska A. (muzyczna s. 15)
Geografia
5 b - Ligęza D. (przyrodnicza s. 20)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna s. 31)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 6 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50 Etyka
6 a etyka - Wolny E. (przyrodnicza s. 20)
1 08:00-08:45 Historia
6 a - Woźniak I. (ogólna s. 17)
Zajęcia z wychowawcą
6 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Religia
6 religia - Stanisz P. (językowa s. 21)
2 08:55-09:40 Język angielski
6 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Język angielski
6 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Język angielski
6 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Informatyka
6 a - Janowska A. (informatyczna s. 22)
3 09:50-10:35 Język polski
6 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Biologia
6 a - Łuszcz E. (przyrodnicza s. 20)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
6 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
5 11:50-12:35 Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Wychowanie fizyczne
6 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Wychowanie fizyczne
6 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Plastyka
6 a - Kaczmarczyk A. (muzyczna s. 15)
6 12:45-13:30 Historia
6 a - Woźniak I. (ogólna s. 17)
Geografia
6 a - Ligęza D. (przyrodnicza s. 20)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 7 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 Matematyka
7 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Język niemiecki
7 a - Gajdka A. (ogólna s. 17)
Język niemiecki
7 a - Gajdka A. (ogólna s. 17)
2 08:55-09:40 Historia
7 a - Woźniak I. (ogólna s. 17)
Chemia
7 a - Wójcik P. (przyrodnicza s. 20)
Chemia
7 a - Wójcik P. (muzyczna s. 15)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Wolny E. (przyrodnicza s. 20)
3 09:50-10:35 Religia
7 religia - Stanisz P. (przyrodnicza s. 20)
Fizyka
7 a - Sewerynek A. (laboratorium s. 16)
Fizyka
7 a - Sewerynek A. (informatyczna s. 22)
Wychowanie fizyczne
7 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
4 10:45-11:30 Język polski
7 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Religia
7 religia - Stanisz P. (informatyczna s. 22)
Biologia
7 a - Łuszcz E. (przyrodnicza s. 20)
Matematyka
7 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
7 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
7 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Język polski
7 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Język polski
7 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
6 12:45-13:30 Informatyka
7 a - Janowska A. (informatyczna s. 22)
Matematyka
7 a - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Język angielski
7 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Historia
7 a - Woźniak I. (matematyczna s. 12)
7 13:40-14:25 Język angielski
7 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Wychowanie fizyczne
7 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Język angielski
7 a - Zawada I. (językowa s. 21)
8 14:35-15:20 Doradztwo zawodowe
7 a - Witkowska L. (przyrodnicza s. 20) Lekcja zapisana dla dni: 2022-09-19, 2022-10-17, 2022-11-21, 2022-12-19, 2023-01-30, 2023-02-20, 2023-03-20, 2023-04-17, 2023-05-15, 2023-06-19,
Geografia
7 a - Ligęza D. (przyrodnicza s. 20)
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 8 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 Matematyka
8 a - Janowska A. (przyrodnicza s. 20)
Chemia
8 a - Wójcik P. (przyrodnicza s. 20)
Fizyka
8 a - Sewerynek A. (informatyczna s. 22)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
2 08:55-09:40 Religia
8 a religia - Stanisz P. (informatyczna s. 22)
Fizyka
8 a - Sewerynek A. (matematyczna s. 12)
Język niemiecki
8 a - Gajdka A. (ogólna s. 17)
Wychowanie fizyczne
8 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
3 09:50-10:35 Informatyka
8 a - Janowska A. (informatyczna s. 22)
Język niemiecki
8 a - Gajdka A. (ogólna s. 17)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Wójcik P. (muzyczna s. 15)
Historia
8 a - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
4 10:45-11:30 Język angielski
8 a - Zawada I. (językowa s. 21)
Matematyka
8 a - Janowska A. (muzyczna s. 15)
Chemia
8 a - Wójcik P. (muzyczna s. 15)
Język angielski
8 a - Zawada I. (językowa s. 21)
5 11:50-12:35 Język polski
8 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
Biologia
8 a - Łuszcz E. (przyrodnicza s. 20)
Matematyka
8 a - Janowska A. (językowa s. 21)
6 12:45-13:30 Historia
8 a - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
Wychowanie fizyczne
8 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
8 a - Sikorska A. (muzyczna s. 15)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Wychowanie fizyczne
8 a - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Geografia
8 a - Ligęza D. (przyrodnicza s. 20)
8 14:35-15:20 Doradztwo zawodowe
8 a - Witkowska L. (muzyczna s. 15) Lekcja zapisana dla dni: 2022-09-12, 2022-10-10, 2022-11-14, 2022-12-12, 2023-01-09, 2023-02-13, 2023-03-13, 2023-04-10, 2023-05-22, 2023-06-12,
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 8 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 Religia
8 b religia - Stanisz P. (informatyczna s. 22)
Fizyka
8 b - Sewerynek A. (matematyczna s. 12)
Chemia
8 b - Wójcik P. (muzyczna s. 15)
Wychowanie fizyczne
8 b - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
2 08:55-09:40 Język polski
8 b - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Język niemiecki
8 b - Gajdka A. (ogólna s. 17)
Fizyka
8 b - Sewerynek A. (informatyczna s. 22)
Matematyka
8 b - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
3 09:50-10:35 Matematyka
8 b - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 b - Wójcik P. (przyrodnicza s. 20)
Język niemiecki
8 b - Gajdka A. (ogólna s. 17)
Język polski
8 b - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
4 10:45-11:30 Informatyka
8 b - Janowska A. (informatyczna s. 22)
Chemia
8 b - Wójcik P. (przyrodnicza s. 20)
Zajęcia z wychowawcą
8 b - Witkowska L. (ogólna s. 17)
Historia
8 b - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
5 11:50-12:35 Historia
8 b - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
Język angielski
8 b - Zawada I. (językowa s. 21)
Język angielski
8 b - Zawada I. (językowa s. 21)
Wiedza o społeczeństwie
8 b - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
8 b - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Język polski
8 b - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
Wychowanie fizyczne
8 b - Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
Język angielski
8 b - Zawada I. (językowa s. 21)
7 13:40-14:25 Wiedza o społeczeństwie
8 b - Lisowska-Krypciak I. (ogólna s. 17)
Matematyka
8 b - Kulisz R. (matematyczna s. 12)
Język polski
8 b - Pawełczyk P. (laboratorium s. 16)
8 14:35-15:20 Doradztwo zawodowe
8 b - Witkowska L. (ogólna s. 17) Lekcja zapisana dla dni: 2022-09-05, 2022-10-03, 2022-11-07, 2022-12-05, 2023-01-02, 2023-02-06, 2023-03-06, 2023-04-03, 2023-05-08, 2023-06-05,
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Dziennik 1 a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Religia
Boruc B. (klasa 1 a s. 24)
1 1a religia
08:45-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Rawska K. (klasa 1 a s. 24)
09:50-10:45
zajęcia ruchowe
Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Rawska K. (klasa 1 a s. 24)
12:35-13:30
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
1 1a etyka
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Rawska K. (klasa 1 a s. 24)
09:50-10:40
Język angielski
Świderski D. (klasa 1 a s. 24)
10:40-11:30
zajęcia ruchowe
Stokłosa N. (gimnastyczna s. 31)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
1 1a etyka
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Rawska K. (klasa 1 a s. 24)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Rawska K. (klasa 1 a s. 24)
08:55-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a s. 24)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Rawska K. (klasa 1 a s. 24)
08:00-08:50
Religia
Boruc B. (klasa 1 a s. 24)
1 1a religia
08:50-09:40
Język angielski
Świderski D. (klasa 1 a s. 24)
09:40-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Rawska K. (klasa 1 a s. 24)

Dziennik 1 b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Grajdek M. (klasa1 b s. 26)
08:55-09:40
Religia
Boruc B. (klasa1 b s. 26)
1 b religia
09:40-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grajdek M. (klasa1 b s. 26)
12:35-13:30
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
1 b etyka
08:00-08:45
Język angielski
Świderski D. (klasa1 b s. 26)
08:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grajdek M. (klasa1 b s. 26)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
1 b etyka
08:00-11:45
Edukacja wczesnoszkolna
Grajdek M. (klasa1 b s. 26)
11:45-12:30
Religia
Boruc B. (klasa1 b s. 26)
1 b religia
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grajdek M. (klasa1 b s. 26)
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Grajdek M. (klasa1 b s. 26)
09:50-10:45
Język angielski
Świderski D. (klasa1 b s. 26)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grajdek M. (klasa1 b s. 26)

Dziennik 2 a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 2 a s. 29)
08:00-08:55
Religia
Boruc B. (klasa 2 a s. 29)
2 a religia
08:55-09:40
Język angielski
Świderski D. (klasa 2 a s. 29)
09:40-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 2 a s. 29)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 2 a s. 29)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 2 a s. 29)
08:55-09:50
Język angielski
Świderski D. (klasa 2 a s. 29)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 2 a s. 29)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
2 a etyka
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 2 a s. 29)
08:55-09:40
Religia
Boruc B. (klasa 2 a s. 29)
2 a religia
09:40-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 2 a s. 29)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
2 a etyka

Dziennik 3 a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
10:45-11:50
Język angielski
Świderski D. (klasa 3 a s. 25)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
08:00-11:50
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
11:50-12:35
Religia
Stanisz P. (klasa 3 a s. 25)
3 a religia
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
09:50-10:35
Język angielski
Świderski D. (klasa 3 a s. 25)
10:35-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
3 a etyka
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
09:50-10:35
Religia
Stanisz P. (klasa 3 a s. 25)
3 a religia
10:35-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 3 a s. 25)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
3 a etyka

Dziennik 3 b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa 3 b s. 13)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa 3 b s. 13)
08:55-09:50
Religia
Stanisz P. (klasa 3 b s. 13)
3 b religia
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa 3 b s. 13)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa 3 b s. 13)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa 3 b s. 13)
08:55-09:40
Religia
Stanisz P. (klasa 3 b s. 13)
3 b religia
09:40-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa 1 a s. 24)
10:45-11:30
Język angielski
Świderski D. (klasa 3 b s. 13)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
3 b etyka
08:00-08:45
Język angielski
Świderski D. (klasa 3 b s. 13)
08:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa 3 b s. 13)
11:30-12:35
Etyka
Wolny E. (klasa 1 a s. 24)
3 b etyka

Dziennik MALUCHY - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
06:00-09:45
edukacja przedszkolna
Krzywiecka E. (maluszki s. 6)
09:45-10:00
Religia
Boruc B. (maluszki s. 6)
10:00-16:00
edukacja przedszkolna
Pękala K. (maluszki s. 6)
06:00-10:15
edukacja przedszkolna
Krzywiecka E. (maluszki s. 6)
10:15-10:45
edukacja przedszkolna
Pękala K. (maluszki s. 6)
10:45-11:00
Język angielski
Świderski D. (maluszki s. 6)
11:00-16:00
edukacja przedszkolna
Pękala K. (maluszki s. 6)
06:00-11:15
edukacja przedszkolna
Pękala K. (maluszki s. 6)
11:15-11:30
Język angielski
Świderski D. (maluszki s. 6)
11:30-16:00
edukacja przedszkolna
Krzywiecka E. (maluszki s. 6)
06:00-10:30
edukacja przedszkolna
Pękala K. (maluszki s. 6)
10:30-16:00
edukacja przedszkolna
Krzywiecka E. (maluszki s. 6)
06:00-09:45
edukacja przedszkolna
Pękala K. (maluszki s. 6)
09:45-10:00
Religia
Boruc B. (maluszki s. 6)
10:00-16:00
edukacja przedszkolna
Krzywiecka E. (maluszki s. 6)

Dziennik ZERÓWKA - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Piorun S. (zerówka s. 11)
10:00-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Krzywiecka E. (zerówka s. 11)
08:00-09:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Piorun S. (zerówka s. 11)
09:00-09:30
Religia
Boruc B. (zerówka s. 11)
09:30-10:30
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Piorun S. (zerówka s. 11)
10:30-11:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Krzywiecka E. (zerówka s. 11)
11:00-11:30
Język angielski
Świderski D. (zerówka s. 11)
11:30-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Krzywiecka E. (zerówka s. 11)
08:00-11:30
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Krzywiecka E. (zerówka s. 11)
11:30-12:30
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Piorun S. (zerówka s. 11)
12:30-13:00
Religia
Boruc B. (zerówka s. 11)
08:00-10:30
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Krzywiecka E. (zerówka s. 11)
10:30-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Piorun S. (zerówka s. 11)
08:00-09:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Krzywiecka E. (zerówka s. 11)
09:00-11:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Piorun S. (zerówka s. 11)
11:00-11:30
Język angielski
Świderski D. (zerówka s. 11)
11:30-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Piorun S. (zerówka s. 11)