Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 5 a » 6 a » 6 b » 7 a » 7 b » 8 a

Plany różnych dzienników

» Klasa 1 a » Klasa 1 b » Klasa 2a » Klasa 3 a » Klasa 3 b

Klasa 4 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
4 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (informatyczna)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (informatyczna)
Język polski
4 a - Pawełczyk P. (informatyczna)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (informatyczna)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język polski
4 a - Pawełczyk P. (informatyczna)
Język angielski
4 a - Zawada I. (informatyczna)
Język polski
4 a - Pawełczyk P. (informatyczna)
Przyroda
4 a - Piotrowska-Rup B. (informatyczna)
3 09:50-10:35 Matematyka
4 a - Kulisz R. (informatyczna)
Język polski
4 a - Pawełczyk P. (informatyczna)
Język angielski
4 a - Zawada I. (informatyczna)
Historia
4 a - Woźniak I. (informatyczna)
Przyroda
4 a - Piotrowska-Rup B. (informatyczna)
4 10:45-11:30 Religia
4 a - Trzcionka-Czyż A. (informatyczna)
Plastyka
4 a - Kuśpiel A. (informatyczna)
Informatyka
4 a - Janowska A. (informatyczna)
Technika
4 a - Janowska A. (informatyczna)
Muzyka
4 a - Sojka A. (informatyczna)
5 11:50-12:35 Religia
4 a - Trzcionka-Czyż A. (informatyczna)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Bereziuk P. (informatyczna)
Wychowanie fizyczne
4 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język angielski
4 a - Zawada I. (informatyczna)
Wychowanie fizyczne
4 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
6 12:45-13:30 Język polski
4 a - Pawełczyk P. (informatyczna)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 5 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Język polski
5 a - Sikorska A. (polonistyczna)
Wychowanie fizyczne
5 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Religia
5 a - Trzcionka-Czyż A. (polonistyczna)
Język polski
5 a - Sikorska A. (polonistyczna)
Język angielski
5 a - Zawada I. (polonistyczna)
2 08:55-09:40 Język polski
5 a - Sikorska A. (polonistyczna)
Wychowanie fizyczne
5 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (polonistyczna)
Język polski
5 a - Sikorska A. (polonistyczna)
Język angielski
5 a - Zawada I. (polonistyczna)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Plastyka
5 a - Kuśpiel A. (polonistyczna)
Muzyka
5 a - Sojka A. (polonistyczna)
Technika
5 a - Pękala K. (polonistyczna)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (polonistyczna)
4 10:45-11:30 Język angielski
5 a - Zawada I. (polonistyczna)
Język polski
5 a - Sikorska A. (polonistyczna)
Religia
5 a - Trzcionka-Czyż A. (polonistyczna)
Historia
5 a - Woźniak I. (polonistyczna)
Geografia
5 a - Piotrowska-Rup B. (polonistyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-21, 2021-06-04, 2021-06-18,
Biologia
5 biologia - Piotrowska-Rup B. (polonistyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-28, 2021-06-11, 2021-06-25,
5 11:50-12:35 Historia
5 a - Woźniak I. (polonistyczna)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Piotrowska-Rup B. (polonistyczna)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (polonistyczna)
Wychowanie fizyczne
5 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Geografia
5 a - Piotrowska-Rup B. (polonistyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-21, 2021-06-04, 2021-06-18,
Biologia
5 biologia - Piotrowska-Rup B. (polonistyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-28, 2021-06-11, 2021-06-25,
6 12:45-13:30 Informatyka
5 a - Janowska A. (informatyczna)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (polonistyczna)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20 Etyka
5 etyka - Janowska A. (informatyczna)
Etyka
5 etyka - Janowska A. (informatyczna)
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 6 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Matematyka
6 a - Kulisz R. (muzyczna)
Biologia
6 a - Piotrowska-Rup B. (muzyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-18, 2021-06-01, 2021-06-15,
Geografia
6 a biologia - Piotrowska-Rup B. (muzyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-25, 2021-06-08, 2021-06-22,
Muzyka
6 a - Sojka A. (muzyczna)
Historia
6 a - Woźniak I. (muzyczna)
Język polski
6 a - Sikorska A. (muzyczna)
2 08:55-09:40 Matematyka
6 a - Kulisz R. (muzyczna)
Biologia
6 a - Piotrowska-Rup B. (6a) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-18, 2021-06-01, 2021-06-15,
Geografia
6 a biologia - Piotrowska-Rup B. (muzyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-25, 2021-06-08, 2021-06-22,
Wychowanie fizyczne
6 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Technika
6 a - Pękala K. (muzyczna)
Język polski
6 a - Sikorska A. (muzyczna)
3 09:50-10:35 Język polski
6 a - Sikorska A. (muzyczna)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (muzyczna)
Wychowanie fizyczne
6 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Język angielski
6 a - Zawada I. (6a)
Religia
6 a - Trzcionka-Czyż A. (muzyczna)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
6 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (muzyczna)
Język angielski
6 a - Zawada I. (muzyczna)
Język angielski
6 a - Zawada I. (muzyczna)
Religia
6 a - Trzcionka-Czyż A. (muzyczna)
5 11:50-12:35 Język polski
6 a - Sikorska A. (muzyczna)
Historia
6 a - Woźniak I. (muzyczna)
Informatyka
6 a - Janowska A. (informatyczna)
Język polski
6 a - Sikorska A. (muzyczna)
Zajęcia z wychowawcą
6 a - Sikorska A. (muzyczna)
6 12:45-13:30 Plastyka
6 a - Kuśpiel A. (muzyczna)
Wychowanie fizyczne
6 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 6 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Religia
6 b - Trzcionka-Czyż A. (przyrodnicza)
Zajęcia z wychowawcą
6 b - Witkowska L. (przyrodnicza)
Wychowanie fizyczne
6 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Technika
6 b - Pękala K. (przyrodnicza)
Religia
6 b - Trzcionka-Czyż A. (przyrodnicza)
2 08:55-09:40 Język angielski
6 b - Zawada I. (przyrodnicza)
Plastyka
6 b - Kuśpiel A. (przyrodnicza)
Muzyka
6 b - Sojka A. (przyrodnicza)
Język angielski
6 b - Zawada I. (przyrodnicza)
Matematyka
6 b - Kulisz R. (przyrodnicza)
3 09:50-10:35 Język angielski
6 b - Zawada I. (przyrodnicza)
Biologia
6 b - Piotrowska-Rup B. (przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-18, 2021-06-01, 2021-06-15,
Geografia
6 b biologia - Piotrowska-Rup B. (przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-25, 2021-06-08, 2021-06-22,
Matematyka
6 b - Kulisz R. (przyrodnicza)
Język polski
6 b - Sikorska A. (przyrodnicza)
Wychowanie fizyczne
6 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
4 10:45-11:30 Matematyka
6 b - Kulisz R. (przyrodnicza)
Biologia
6 b - Piotrowska-Rup B. (przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-18, 2021-06-01, 2021-06-15,
Geografia
6 b biologia - Piotrowska-Rup B. (przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-25, 2021-06-08, 2021-06-22,
Matematyka
6 b - Kulisz R. (przyrodnicza)
Język polski
6 b - Sikorska A. (przyrodnicza)
Wychowanie fizyczne
6 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
6 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Język polski
6 b - Sikorska A. (przyrodnicza)
Język polski
6 b - Sikorska A. (przyrodnicza)
Historia
6 b - Woźniak I. (przyrodnicza)
Informatyka
6 b - Janowska A. (informatyczna)
6 12:45-13:30 Język polski
6 b - Sikorska A. (przyrodnicza)
Wychowanie do życia w rodzinie
6 b wdż - Lisowska-Krypciak I. (6b) Lekcja zapisana dla dni: 2020-11-04,
Historia
6 b - Woźniak I. (przyrodnicza)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20 Etyka
6 b etyka - Janowska A. (informatyczna)
Etyka
6 b etyka - Janowska A. (informatyczna)
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 7 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Geografia
7 a - Piotrowska-Rup B. (techniczna)
Plastyka
7 a - Kuśpiel A. (techniczna)
Chemia
7 a - Wójcik P. (techniczna)
Język niemiecki
7 a - Gajdka A. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
2 08:55-09:40 Geografia
7 a - Piotrowska-Rup B. (techniczna)
Religia
7 a - Stanisz P. (techniczna)
Chemia
7 a - Wójcik P. (techniczna)
Język niemiecki
7 a - Gajdka A. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
3 09:50-10:35 Matematyka
7 a - Dzienia J. (techniczna)
Religia
7 a - Stanisz P. (techniczna)
Język polski
7 a - Pawełczyk P. (techniczna)
Matematyka
7 a - Dzienia J. (techniczna)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Pawełczyk P. (techniczna)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 a - Dzienia J. (techniczna)
Język angielski
7 a - Zawada I. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Matematyka
7 a - Dzienia J. (techniczna)
Język polski
7 a - Pawełczyk P. (techniczna)
5 11:50-12:35 Język polski
7 a - Pawełczyk P. (techniczna)
Język angielski
7 a - Zawada I. (techniczna)
Fizyka
7 a - Sewerynek A. (techniczna)
Biologia
7 a - Piotrowska-Rup B. (techniczna)
Język polski
7 a - Pawełczyk P. (techniczna)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Historia
7 a - Woźniak I. (techniczna)
Fizyka
7 a - Sewerynek A. (techniczna)
Biologia
7 a - Piotrowska-Rup B. (techniczna)
Muzyka
7 a - Sojka A. (techniczna)
7 13:40-14:25 Język angielski
7 a - Zawada I. (techniczna)
Historia
7 a - Woźniak I. (techniczna)
Informatyka
7 a grupa 2 - Janowska A. (informatyczna)
Język polski
7 a - Pawełczyk P. (techniczna)
Informatyka
7 a grupa 1 - Janowska A. (informatyczna)
8 14:35-15:20 Doradztwo zawodowe
7 a - Witkowska L. (techniczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-17, 2021-06-07,
Etyka
7 a etyka - Janowska A. (informatyczna)
Etyka
7 a etyka - Janowska A. (informatyczna)
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 7 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Religia
7 b religia - Stanisz P. (7b)
Język niemiecki
7 b - Gajdka A. (matematyczna)
Fizyka
7 b - Sewerynek A. (matematyczna)
Wychowanie fizyczne
7 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Język polski
7 b - Pawełczyk P. (matematyczna)
2 08:55-09:40 Religia
7 b religia - Stanisz P. (7b)
Język niemiecki
7 b - Gajdka A. (matematyczna)
Fizyka
7 b - Sewerynek A. (matematyczna)
Wychowanie fizyczne
7 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Język polski
7 b - Pawełczyk P. (matematyczna)
3 09:50-10:35 Geografia
7 b - Piotrowska-Rup B. (matematyczna)
Chemia
7 b - Wójcik P. (matematyczna)
Chemia
7 b - Wójcik P. (matematyczna)
Język polski
7 b - Pawełczyk P. (matematyczna)
Język angielski
7 b - Zawada I. (matematyczna)
4 10:45-11:30 Geografia
7 b - Piotrowska-Rup B. (matematyczna)
Historia
7 b - Woźniak I. (matematyczna)
Język polski
7 b - Pawełczyk P. (matematyczna)
Matematyka
7 b - Kulisz R. (matematyczna)
Matematyka
7 b - Kulisz R. (matematyczna)
5 11:50-12:35 Język angielski
7 b - Zawada I. (matematyczna)
Zajęcia z wychowawcą
7 b - Kulisz R. (matematyczna)
Biologia
7 b - Piotrowska-Rup B. (matematyczna)
Matematyka
7 b - Kulisz R. (matematyczna)
Muzyka
7 b - Sojka A. (matematyczna)
6 12:45-13:30 Język angielski
7 b - Zawada I. (matematyczna)
Wychowanie fizyczne
7 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Biologia
7 b - Piotrowska-Rup B. (matematyczna)
Język polski
7 b - Pawełczyk P. (matematyczna)
Matematyka
7 b - Kulisz R. (matematyczna)
7 13:40-14:25 Historia
7 b - Woźniak I. (matematyczna)
Wychowanie fizyczne
7 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Plastyka
7 b - Kuśpiel A. (matematyczna)
Informatyka
7 b - Janowska A. (informatyczna)
8 14:35-15:20 Doradztwo zawodowe
7 b - Witkowska L. (matematyczna) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-10, 2021-05-31,
Etyka
7 b etyka - Janowska A. (informatyczna)
Etyka
7 b etyka - Janowska A. (informatyczna)
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Klasa 8 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 Matematyka
8 a - Dzienia J. (językowa)
Chemia
8 a - Wójcik P. (językowa)
Historia
8 a - Lisowska-Krypciak I. (językowa)
Matematyka
8 a - Dzienia J. (językowa)
Religia
8 a - Stanisz P. (językowa)
2 08:55-09:40 Matematyka
8 a - Dzienia J. (językowa)
Chemia
8 a - Wójcik P. (językowa)
Historia
8 a - Lisowska-Krypciak I. (językowa)
Matematyka
8 a - Dzienia J. (językowa)
Religia
8 a - Stanisz P. (językowa)
3 09:50-10:35 Język polski
8 a - Pawełczyk P. (językowa)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 1 - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język niemiecki
8 a grupa 2 - Gajdka A. (językowa)
Fizyka
8 a - Sewerynek A. (językowa)
Język niemiecki
8 a grupa 1 - Gajdka A. (językowa)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 2 - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Bereziuk P. (językowa)
4 10:45-11:30 Język polski
8 a - Pawełczyk P. (językowa)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 1 - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język niemiecki
8 a grupa 2 - Gajdka A. (językowa)
Fizyka
8 a - Sewerynek A. (językowa)
Język niemiecki
8 a grupa 1 - Gajdka A. (językowa)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 2 - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Zajęcia z wychowawcą
8 a - Zawada I. (językowa)
5 11:50-12:35 Geografia
8 a - Piotrowska-Rup B. (8) Lekcja zapisana dla dni: 2020-11-02, 2020-11-16, 2021-05-17, 2021-05-31, 2021-06-14,
Biologia
8 biologia - Piotrowska-Rup B. (8) Lekcja zapisana dla dni: 2020-11-09, 2021-05-10, 2021-05-24, 2021-06-07, 2021-06-21,
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (językowa)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Lisowska-Krypciak I. (językowa)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (językowa)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Lisowska-Krypciak I. (językowa)
6 12:45-13:30 Geografia
8 a - Piotrowska-Rup B. (8) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-17, 2021-05-31, 2021-06-14,
Biologia
8 biologia - Piotrowska-Rup B. (8) Lekcja zapisana dla dni: 2020-11-09, 2021-05-10, 2021-05-24, 2021-06-07, 2021-06-21,
Informatyka
8 a grupa 1 - Janowska A. (informatyczna)
Język angielski
8 a grupa 2 - Zawada I. (językowa)
Język angielski
8 a grupa 1 - Zawada I. (językowa)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 2 - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 1 - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język angielski
8 a grupa 2 - Zawada I. (językowa)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (językowa)
7 13:40-14:25 Doradztwo zawodowe
8 a - Witkowska L. (8) Lekcja zapisana dla dni: 2021-05-17,
Język angielski
8 a grupa 1 - Zawada I. (językowa)
Informatyka
8 a grupa 2 - Janowska A. (informatyczna)
Język angielski
8 a grupa 1 - Zawada I. (językowa)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 2 - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
8 a grupa 1 - Bereziuk P. (językowa)
Język angielski
8 a grupa 2 - Zawada I. (językowa)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:25-17:10
11 17:20-18:05
12 18:15-19:00
13 19:10-19:55
14 20:05-20:50
15 21:00-21:45

Dziennik Klasa 1 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (1a)
12:45-13:30
Religia
Trzcionka-Czyż A. (1a)
08:55-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (1a)
10:45-11:50
Język angielski
Świderski D. (1a)
11:50-13:30
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (1a)
08:55-09:50
Religia
Trzcionka-Czyż A. (1a)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (1a)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (1a)
12:45-13:30
Etyka
Janowska A. (informatyczna)
1 a etyka
08:55-09:50
Język angielski
Świderski D. (1a)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (1a)
12:45-13:30
Etyka
Janowska A. (informatyczna)

Dziennik Klasa 1 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Halska R. (1b)
08:55-09:50
Religia
Trzcionka-Czyż A. (1b)
09:50-13:30
Edukacja wczesnoszkolna
Halska R. (1b)
08:55-10:45
Język angielski
Świderski D. (1b)
10:45-13:30
Edukacja wczesnoszkolna
Halska R. (1b)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Halska R. (1b)
12:45-13:30
Etyka
Janowska A. (informatyczna)
1 b etyka
08:55-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Halska R. (1b)
11:30-12:35
Religia
Trzcionka-Czyż A. (1b)
12:45-13:30
Etyka
Janowska A. (informatyczna)

Dziennik Klasa 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:50
Religia
Trzcionka-Czyż A. (2)
09:55-13:30
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (2)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (2)
08:55-11:50
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (2)
11:50-13:30
Język angielski
Świderski D. (2)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (2)
12:45-13:30
Etyka
Janowska A. (informatyczna)
2 etyka
08:55-09:50
Religia
Trzcionka-Czyż A. (2)
2 religia
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (2)
12:45-13:30
Etyka
Janowska A. (informatyczna)

Dziennik Klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (3a)
09:50-11:50
Religia
Stanisz P. (3a)
11:50-13:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (3a)
08:55-11:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (3a)
11:50-13:30
Język angielski
Świderski D. (3a)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (3a)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (3a)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (3a)

Dziennik Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-10:45
Język angielski
Świderski D. (3b)
10:45-13:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (3b)
08:55-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (3b)
10:45-12:35
Religia
Stanisz P. (3b)
12:35-13:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (3b)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (3b)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (3b)
08:55-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (3b)